Új laptopokkal gazdagodtak diákjaink

Az idén 25 éves Cisco Magyarország ötlete nyomán a Hálózati Tudás Terjesztéséért Programiroda (HTTP) Alapítvány eszközpályázatot hirdetett a Szerencsi-, Nyíregyházi-, és a Nógrád Megyei Szakképzési Centrum iskoláiban tanulók részére.

A támogatás célja a hátrányos helyzetű gyermekek beintegrálása a digitális oktatásba. A sikeres pályázatok eredményeképpen 40 tanuló kapott laptopot a Szerencsi Szakképzési Centrum iskoláiban tanulók közül. Az ünnepélyes átadásra 2020. december 16-án délelőtt került sor. A szerencsések között voltak a KERI diákjai is. Ők heten is átvehették Szabó István igazgató úrtól a jól megérdemelt eszközöket. Mindannyian nagy hasznát fogják venni, hiszen napjainkban megkerülhetetlen, nélkülözhetetlen a digitális írástudás. Különösen igaz ez a mostani, járvány miatt kialakult helyzetben. Gratulálunk a nyertes diákjainknak!